Юридичний інформаційний проект про виконавче провадження та примусове стягнення боргів. Корисна інформація для боржників, стягувачів та виконавців.

Постанова про залучення для проведення виконавчих дій працівників поліції

ПОСТАНОВА ВП № _____(АСВП)
про залучення для проведення виконавчих дій працівників поліції

Дата _______Місто_________

Мною, __________ (посада в орудному відмінку) __________ (орган державної виконавчої служби чи/або округ приватного виконавця у родовому відмінку) __________ (ПІБ в орудному відмінку), при примусовому виконанні:

назва документу: __________ № __________ 
виданий __________ (дата видачі)
документ видав: __________ (видавник посадова особа)
про: __________ (резолютивна частина)         

Боржник:_________
дата народження:_________
місце народження:_________
адреса:_________
код ЄДРПОУ:_________
РНОКПП:_________

Стягувач:_________
дата народження:_________
місце народження:__________
адреса:__________
код ЄДРПОУ:__________
РНОКПП:__________

документ вступив у законну силу (набрав чинності):     ___________ рік.

встановлено:

_________ відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції повідомляє, що __.__.20__року о __:__ (час) відбудеться примусове виконання виконавчого листа №_____ від ___.___20__року виданого________ районним судом про стягнення боргу з __________(П.І.Б.) на користь __________(П.І.Б.) боргу у розмірі _____ грн. Під час примусового виконання буде здійснено проникнення до житла та опис майна фізичної особи боржника на підставі Ухвали _______ районного суду №_______ від __.___.20__року. Під час здійснення проникнення необхідно залучити двох працівників національної поліції для забезпечення правопорядку при проведенні зазначених виконавчих дій.

Ураховуючи викладене, керуючись статтею п.4 ч. 3 ст. 18 Закону України “Про виконавче провадження”, а також спільним наказом Міністерства внутрішніх справ України та Мін’юсту від 25.06.2002 року № 607/56/5 «Про затвердження Інструкції про порядок взаємодії органів внутрішніх справ України та органів державної виконавчої служби при примусовому виконанні рішень судів та інших органів (посадових осіб)», керуючись ч.2 ст. 14, ч.4 ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження»,

ПОСТАНОВЛЯЮ:

  1. Залучити до проведення виконавчих дій двох працівників поліції за адресою мешкання боржника ____________(адреса) об __:__ (час).
  2. Копію постанови направити сторонам та начальнику відділення поліції Головного управління Національної поліції у __________ області.
  3. Постанова може бути оскаржена у порядку та строки, встановлені Законом України «Про виконавче провадження».

Державний/приватний виконавець (підпис та печатка) ________ПІБ

comments powered by HyperComments
Правовий путь © 2017
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «Правовий путь»