Юридичний інформаційний проект про виконавче провадження та примусове стягнення боргів. Корисна інформація для боржників, стягувачів та виконавців.

Постанова про скасування тимчасового обмеження в праві виїзду особи з України

ПОСТАНОВА ВП № _____(АСВП)
про скасування тимчасового обмеження в праві виїзду особи з України

Дата _______Місто_________

Мною, __________ (посада в орудному відмінку) __________ (орган державної виконавчої служби чи/або округ приватного виконавця у родовому відмінку) __________ (ПІБ в орудному відмінку), при примусовому виконанні:

назва документу: __________ № __________ 
виданий __________ (дата видачі)
документ видав: __________ (видавник посадова особа)
про: __________ (резолютивна частина)         

Боржник:_________
дата народження:_________
місце народження:_________
адреса:_________
код ЄДРПОУ:_________
РНОКПП:_________

Стягувач:_________
дата народження:_________
місце народження:__________
адреса:__________
код ЄДРПОУ:__________
РНОКПП:__________

документ вступив у законну силу (набрав чинності):     ___________ рік.

встановлено:

згідно поданих документів заборгованість по сплаті періодичних платежів  у <Сторони.ПІБ/Найменування боржника> відсутня.

Порядком взаємодії органів державної виконавчої служби та органів Державної прикордонної служби України під час здійснення виконавчого провадження передбачено скасування тимчасового обмеження у праві виїзду особи з України — у разі належного виконання особою зобов’язань щодо сплати періодичних платежів.

Відповідно до вищезазначеного Порядку інформація про встановлення тимчасового обмеження права особи виїзду з України вилучається ГЦОСІ з бази даних на підставі отриманої, засвідченої судом копії судового рішення, що набрало законної сили, про скасування тимчасового обмеження особи у праві виїзду з України або постанови державного виконавця про повернення виконавчого документа до суду або іншого органу (посадовій особі), який (яка) його видав(ла), про закінчення виконавчого провадження або про скасування тимчасового обмеження в праві виїзду особи з України, у якій вказуються номер та дата винесення судового рішення про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду з України.

Керуючись статтею 18 Закону України “Про виконавче провадження”, Порядком взаємодії органів державної виконавчої служби та органів Державної прикордонної служби України під час здійснення виконавчого провадження,

ПОСТАНОВЛЯЮ:

  1. Скасувати тимчасове обмеження в праві виїзду особи з України прийнятого (найменування рішення) (дата__.__.____ та № рішення та найменування суду, що видав рішення).
  2. Постанову надіслати до Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України та сторонам виконавчого провадження.

Державний/приватний виконавець (підпис та печатка) ________ПІБ

 

 

comments powered by HyperComments
Правовий путь © 2017
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «Правовий путь»