Юридичний інформаційний проект про виконавче провадження та примусове стягнення боргів. Корисна інформація для боржників, стягувачів та виконавців.

Заяви та листи учасників виконавчого провадження

Заява про відкриття виконавчого провадження майнового характеру

Заява про примусове виконання рішення подається до органу державної виконавчої служби або приватного виконавця у письмовій формі разом із оригіналом (дублікатом) виконавчого документа

Заява про поверненння виконавчого документа

Повернення виконавчого документа стягувачу з підстав, передбачених цією статтею, не позбавляє його права повторно пред’явити виконавчий документ до виконання

Заява про видачу довідки про заборгованість по виплаті аліментів

Визначення суми заборгованості із сплати аліментів, присуджених як частка від заробітку (доходу), визначається виконавцем у порядку, встановленому статтею 195 Сімейного кодексу України.

Заява про відновлення виконавчого провадження

Відповідно до ч. 6 ст. 67 ЗУ “Про виконавче провадження” у разі подальшого перешкоджання боржником проживанню (перебуванню) стягувача у приміщенні, в яке його вселено, стягувач має право звернутися до державного виконавця із заявою про відновлення виконавчого провадження.

Заява про виплату винагороди державному виконавцю

Зразок заяви державного виконавця про виплату винагороди за виконавчим провадженням

Подання начальника про виплату винагороди державному виконавцю

У разі погодження заяви державного виконавця про виплату винагороди та за умови дотримання критеріїв виплати винагороди керівник органу державної виконавчої служби готує подання про виплату винагороди.
Правовий путь © 2017
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «Правовий путь»